Search
Close this search box.

5 روش گرفتن گیفت کارت پلی استیشن رایگان

5 روش گرفتن گیفت کارت پلی استیشن به صورت رایگان

خرید گیفت کارت پلی استیشن یکی از ملزومات مورد نیاز افرادی است که کنسول PS5 را تهیه کرده اند. اما در بعضی مواقع افراد برای استفاده از امکانات پلی استیشن 5 به دریافت گیفت کارت رایگان پلی استیشن رو می آورند.

روش های خرید گیفت کارت psn متفاوت و معمولا همراه با دردسر خواهد بود. از طرفی ارزش دلاری گیفت کارت های رایگان پایین تر هستند. گیمر های حرفه ای سعی می کنند که از گیفت کارت های معتبرتر استفاده کنند.

سایت فروش گیفت کارت گیم لنس معتبرترین و ارزان ترین گیفت کارت‌های زیر قیمت دلار را برای گیمرها بفروش میرساند.

با این حال به جهت درخواست مخاطبین مشتریان سایت گیم لنس، 5 روش دریافت گیفت کارت رایگان پلی استیشن در این مطلب ارائه خواهد شد.

دریافت کد گیفت کارت رایگان پلی استیشن

 

دریافت گیفت کارت رایگن پلی استیشن

بعضی از سایت ها مانند Vindale Research، SurveyJunkie و LifePoints خدمات نظرسنجی انبوه ارائه می دهند. این وب سایت ها محل مناسبی برای دریافت کد گیفت کارت رایگان هستند. شیوه کار این سایت ها به این صورت است که ابتدا باید شما در آن عضو شوید. در مرحله بعد با ثبت عضویت و شرکت در نظرسنجی های مختلف به شما گیفت کارت های رایگان تعلق می گیرد.

نکته قابل توجه در این روش این است که این وب سایت ها خیلی پر دردسر هستند. در نهایت گیفت کارت با ارزش بالا به شما تحویل نمی دهند.

 

دریافت کد های رایگان از وب سایت های ارائه دهنده

اگر یک جست و جوی ساده در گوگل انجام دهید، سایت های بسیاری برای گیفت کارت رایگان ps4 پیدا خواهید کرد. این سایت ها در ازای نشان دادن تبلیغات انبوه برای مدت طولانی، گیفت کارت ps4 رایگان یا مبالغ کم ارائه می دهند.

تنوع این سایت ها بسیار زیاد است. این وب سایت ها در ازای ارائه این خدمت شما را مجبور به انجام یکسری وظایف میکنند. 

 

استفاده ترکیبی از وب سایت‌های دریافت کننده خدمات

دو نوع سایت در روش اول و دوم معرفی شد. اما بعضی از سایت‌ها مانند SWAGBUCKS و MYPOINTS ترکیبی از هر دو نوع سایت هستند. در سایت هایی به این صورت شما باید هم تبلیغات مداوم را ببینید و هم در نظرسنجی ها شرکت کنید.

این وب سایت ها هم بعد از مدتی به شما کد گیفت کارت psn رایگان با ارزش نسبتا پایین به شما ارائه می دهند.

دریافت گیفت کارت رایگان از وب سایت های تولید کننده کد PSN

گیمر ها برای دریافت گیفت کارت های مختلف بدون هزینه، در جشنواره گیفت کارت استور شرکت میکنند.  شرکت در این جشنواره ها بعضا با ارائه کد تخفیف خرید گیفت کارت هم همراه هستند.

این روش روش مطمئن تری نسبت به روش های دیگر برای دریافت گیفت کارت رایگان می باشد.

استفاده از پیج های فروش گیفت کارت در اینستاگرام

بعضی از پیج ها مثل اینستاگرام گیم لنس یا اینستاگرام پابجی سیکس در اینستاگرام در زمان های مختلف مسابقات فضای مجازی برگزار میکنند. شما میتوانید با شرکت در این مسابقات و انجام ملزومات ابتدایی برنده مسابقات مختلف گیفت کارتی باشید.

با توجه به شرایطی که هر کدام از روش هایی ذکر شده،‌بهترین گزینه برای استفاده از پلی استیشن، خرید گیفت کارت پلی استیشن از گیم لنس می باشد که با کمترین قیمت و تحویل فوری این امکان فراهم شده تا شما بتوانید هر نوع گیفت کارتی که مدنظر دارید را تهیه کنید.

این مطلب در تیم محتوای مجموعه‌ی گیم لنس ارائه شده است. گیم لنس ارائه دهنده بهترین گیفت کارت ها از جمله گیفت کارت پلی استیشن 5 می باشد.

درباره ما

مجموعه UPlance چندین سال است که در حوزه گسترش فعالیت های Freelancing بین المللی و کسب درآمد های ارزی فعال است ، این فروشگاه نیز با رویکرد نقد کردن درآمد های حاصل از این مجموعه آغار به کار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.