Search
Close this search box.

آدرس فیک خارجی Fake Address

آدرس فیک برای ساخت اکانت پلی استیشن و اکانت گوگل پلی و استیم والت

آدرس فیک : برای ساخت اکانت در پلتفرم های خارجی اکثرا به Fake Address از شهر ها و کشور های مختلف مثل آدرس آمریکا ، آدرس‌فیک انگلیس ، آدرس‌فیک امارات و … نیاز است.

ما در اینجا سعی داریم تعدادی آدرس‌فیک برای ساخت اکانت پلی استیشن بهتون معرفی کنیم تا از این آدرس های شهر های مختلف کشور های مختلف استفاده کنید. شما از این آدرس ها برای ساخت اکانت گوگل پلی و همچنین شارژ گیفت کارت گوگل پلی نیز میتوانید استفاده کنید.

برای خرید یوسی پابجی باید ابتدا ساخت اکانت ریزر گلد را انجام دهید.برای ساختن اکانت ریزرگلد از شما فیک آدرس آمریکا میخواهد. برای این کار میتوانید از آدرس های زیر که همراه با کد پستی آمریکا در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید.

شما میتوانید با ریجن های مختلف اکانت ریز گلد بسازید. در نهایت برای خرید گیفت کارت ریزر گلد ترکیه یا خرید گیفت کارت ریزرگلد آمریکا به سایت گیم لنس مراجعه کنید.

آدرس های فیک آمریکا علاوه بر ساخت اکانت ریزرگلد ، برای ساخت اکانت پلی استیشن هم مورد استفاده قرار میگیرد.شما برای شارژ کنسول پلی استیشن 5 باید گیفت کارت PSN از سایت گیم لنس تهیه کنید.

 

fake adress تصویر مطلب آدرس فیک امریکا و زیپ کد های آمریکا

آدرس فیک آمریکا

 US Fake Address 01گیفت کارت Play station گیفت کارت Play

Street
City
State
State Full
Zip Code
فیک‌ ادرس فیک امریکا برای گوگل پلی و …

 US Fake Address 02 

Street
City
State
State Full
Zip Code
آدرس‌ فیک آمریکا برای ساخت اکانت گوگل پلی Google Paly

 US Fake Address 03

Street
City
State
State Full
Zip Code
آدرس‌ فیک آمریکا برای شارژ گیفت کارت گوگل پلی

 US Fake Address 04

Street
City
State
State Full
Zip Code

 آدرس جدید برای ساخت اکانت پلی استیشن و …

US Fake Address 05

Street
City
State
State Full
Zip Code
تیم محتوای سایت فروش گیفت کارت گیم لنس سعی دارد، در زمان های مختلف آدرس ها را برای شما بروز رسانی کند تا در ساخت اکانت تسهیل انجام داده باشد.

درباره ما

مجموعه UPlance چندین سال است که در حوزه گسترش فعالیت های Freelancing بین المللی و کسب درآمد های ارزی فعال است ، این فروشگاه نیز با رویکرد نقد کردن درآمد های حاصل از این مجموعه آغار به کار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.