Search
Close this search box.

شارژ گیفت کارت گوگل پلی

آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی Google play

برای هم قدم شدن با آموزش نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی امریکا ابتدا باید فیلتر شکن موبایل خود را بر روی کشور آمریکا تنظیم و روشن کنید. مطمئن شوید که با روشن کردن فیلترشکن مخصوص گوگل پلی، آی پی شما به آی پی آمریکا تغییر پیدا کرده است.

در مرحله دوم باید در گوگل‌پلی با جیمیل و شماره ایران، اکانت پلی استور را بسازید. به این نکته توجه داشته باشید که برای ساخت اکانت در گوگل پلی حتما باید از آدرس فیک آمریکا و زیپ کد آمریکا استفاده کنید. در نهایت با آیدی خود وارد گوگل پلی امریکا شوید.

 

آموزش گام‌به‌گام فعال‌سازی گیفت کارت گوگل ‌پلی

1)مانند تصویر زیر گزینه‌ی  (ردیم) Redeem را از منوی کناری سایت گوگل‌پلی انتخاب کنید.

گزینه ردیم کد در صفحه گوگل پلی برای شارژ گیفت کارت گیم و گیفت کارت گوگل پلی

2)در کادر ظاهر شده، کد GiftCard گوگل‌پلی یا کد گیفت‌کارت هک شده گوگل‌پلی را وارد نمایید. در نهایت گزینه Continue یا Redeem را بزنید.

با انجام این مراحل به راحتی اکانت گوگل پلی شما شارژ شده است. در بخش حساب کاربری گوگل میتوانید بالانس شارژ دلاری خود را مشاهده کنید.

کادر ورود کد گیفت کارت گوگل پلی Google play

آموزش مشاهده موجودی اکانت گوگل پلی Google Play

بعد از خرید گیفت کارت ارزان گوگل پلی از سایت گیم لنس که مرجع فروش گیفت کارت گیم است، و پس از انجام مراحل Redeem code در اکانت Google Play، میتوانید با انجام مراحل زیر، از شارژ اکانت خود مطمئن شوید.

در این مرحله باید با VPN، آی پی شبکه خود را از ایران به منطقه ای دیگر تغییر دهید.

 

1) همانند تصویر از منوی گوگل پلی گزینه  Payment Methods را انتخاب کنید.

صفحه مشاهده موجودی اکانت گوگل پلی با عنوان Payment methods بعد از شارژ گیفت کارت گوگل پلی

2)در بخش Google play balance به راحتی دلار شارژ شده از Giftcard گوگل‌پلی را مشاهده کنید. شارژ حاصل از گیفت‌کارت گوگل‌پلی هک شده هم در این بخش قابل مشاهده است.

صفحه مشاهده مقدار دلار شارژ شده در گوگل پلی Google play با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

مطلب آموزشی شارژ گیفت کارت گوگل‌پلی، در تیم محتوای مجموعه ی گیم لنس ارائه شده است. گیم لنس ارائه دهنده بهترین گیفت کارت های گیم از جمله گیفت‌کارت گوگل‌پلی 10 دلاری آمریکا می باشد.

درباره ما

مجموعه UPlance چندین سال است که در حوزه گسترش فعالیت های Freelancing بین المللی و کسب درآمد های ارزی فعال است ، این فروشگاه نیز با رویکرد نقد کردن درآمد های حاصل از این مجموعه آغار به کار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.